KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442402
nr 1344 2402
Märta Essen, Signerad. Olja på duk, 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:53:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)